יום שבת, 26 בינואר 2013

צלם לברית - צילום בריתה - צלמים לברית במרכז

צלם לברית או בריתה

היום המאושר ביותר ללא ספק בחיי זוגיות מגיע כאשר נולד או נולדת לנו בן (זכר) או בת (נקבה) משמעות הטקסים ביהדות נחשבים מהחשובים ביותר לפי המקרא ונהוגים מאז ברית ה' עם אברהם אבינו כאשר היה בגיל 99 שנים...

ברית מילה
כאשר נולד לנו ילד עלינו למלא את חובתנו כיהודים ולמול אותו ביום השמיני ללידתו כמובן שחלק מטקס ברית המילה נחשב לחלק חשוב ביותר מתהליך גיור מתמשך כאשר בסופו יהפך ליהודי, כרת הוא במידה ומחליטים לא למול זכר בכוונה תחילה.
הנתון המדהים שנשמר מאז ברית ה' עם אברהם אבינו הוא ש 96% אחוז מהזכרים היהודים אשר נולדים בארץ נימולים.
במעמד הברית בין ה' לאברהם הובטח לו כי צאצאים רבים, עמים שלמים ואנשי מלוכה יקומו מזרעו.

לאחר שהשכלנו ולמדנו מה חשיבותו בקצרה מבלי להיכנס לעומק ניתן להבין מכך שאסור לפספס את תיעוד האירוע של טקס ברית המילה על ידי צלם לברית מקצועי וכמובן גם לתיעוד מושלם של החגיגה שאחרי הטקס.

בריתה - זבד הבת
טקס אשר חוגגים בו את שמחת הבת לעתים קרובות וברוב העדות נוהגים לערוך סעודת הודיה לבורא עולם על הולדת הבת אשר הצטרפה למשפחה ישנם עדות שמקריאים את שמה במקביל ללידה. מה שמזכיר במקצת את טקס הברית מילה. במגזר המסורתי יותר נהוג להזמין אורחים על מנת להתפלל ולהקריא פיוטים מיוחדים. מדובר בטקס דתי ומדהים. כמו כן בשנים האחרונות נוהגים לערוך חגיגה גדולה ומרשימה כמו להולדת הבן חוץ מכמובן טקס המילה אשר לא נדרש אצל הבת.

צילום ברית מילה או בריתה
ניתן להזמין חבילת צילום ברית הכוללת צילום סטילס דיסק עם תמונות לאחר עריכה, עיבוד ומיון הדיסק מגיע בעטיפה מודפסת עם דיסק מקורי מודפס, וידאו סרט די וי די לאחר עריכה מגיע באריזה מקורית מודפסת ודיסק מודפס וצילום מגנטים הכולל הפקת תמונות מגנט לאורך כל האירוע ע''י צלם אחד שהוא גם מפיק את התמונות מגנט במהלך האירוע מה שישאיר לאורחים ולכם תמונות מדהימות וזיכרון בלתי נשכח מהאירוע סה''כ שלושה צלמים בצוות עלות 3000 ש''ח ניתן לשדרג באלבום כיסים יוקרתי מגיע באריזה מפוארת 200 תמונות בגודל 13X18 או באלבום דיגיטלי 20 דפים עד 100 תמונות גודל 30X60 (פתוח) כמו כן ניתן לפרק את חבילת הצילום לכל אלמנט צילום בנפרד לפי עלות לכל אלמנט.
* צלם סטילס כולל דיסק לאחר עיבוד עריכה ומיון מגיע באריזה יפה מודפסת סה''כ עלות 750 ש''ח.
* צלם וידאו כולל דיסק די וי די סרט ערוך מגיע באריזה מודפסת עם דיסק מודפס סה''כ עלות 1500 ש''ח.
* צלם מגנטים אחד ללא הגבלה בכמות כולל הפקת מגנטים במהלך האירוע ו 6 הגדלות בגודל A5 מתנה וכמובן דיסק עם התמונות לאחר עריכה עיבוד ומיון.
הזמנתם עבודת צילום קטנה או גדולה אצלנו אתם לא צריכים לצאת מהבית שליח של חברת שליחויות יגיע עד אליכם על מנת למסור לכם את החומרים כל החומרים מוגשים ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על תוצאות סופיות.

להצעת מחיר לחץ כאן

צלם לברית - צלם לאירוע ברית - צלם לבריתה - חבילת צילום לאירוע קטן

בברכת מזל טוב
סטייל צלמים - הצלם - צוות הצלמים המקצועי והמוביל בישראל

גוגל אקספרטס - קידום אתרים במנועי חיפוש


אין תגובות:

פרסום תגובה